Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lukask10/domains/lukask10.h2g.pl/public_html/libraries/nextend2/smartslider/smartslider/libraries/slider/slides/slide/container.php on line 42

Witamy na stronie niepublicznego ŻŁOBKA ekologicznego

eko-przedszkolak

"eko-maluchy"

"Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć,
ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś"
JOHN LUBBOCK

Slider

Aktualności

 

 

 


Ogłoszenie woźna   Ogłoszenie opiekunka

 

 

Kiedy przychodzi czas byśmy wrócili do pracy po urodzeniu naszego ukochanego dziecka, potrzebujemy miejsca w którym bedzie czuło się bezpiecznie. Będzie zadbane, najedzone i zdrowe oraz uśmiechnięte. "EKO-MALUCHY"  jest takim właśnie miejscem.

Do naszej  placówki uczęszczają dzieci od ok. 0,7 m-ca życia do 3 lat. Tworzymy trzy grupy wiekowe. W placówce odbywają się zajęcia z dogoterapii, rytmiki, gimnastyki oraz języka angielskiego. W naszym żłobku atmosfera jest bardzo rodzinna. Taki model funkcjonowania zapewnia doskonałą znajomość wszystkich dzieci i opiekunek, poczucie komfortu i bezpieczeństwa w dobrze znanym nam środowisku. Dzieci w  żłobku miło spędzają czas z naszymi Paniami, uczymy się  poprzez zabawę, odpoczywamy oraz świetnie się bawimy, jemy pyszne posiłki. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów, wykwalifikowanych opiekunek. Dzieci są pod opieką psychologa oraz logopedy. 


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/lukask10/domains/lukask10.h2g.pl/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

Rybki to Nasza średnia grupa w Żłobku.  Naszym pociechom w ciągu dnia zapewniamy opiekę na wysokim poziomie, łączymy naukę z zabawą, rozwijamy wyobraźnię i dbamy o wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo Waszych dzieci. Poza zajęciami prowadzonymi przez zewnętrznych specjalistów Opiekunki organizują zajęcia: plastyczne, ruchowe, muzyczne, zabawy z chustą animacyjną, zabawy manipulacyjne.

Dużym zainteresowaniem cieszy się basen z piłkami, w którym Nasze dzieci lubią się bawić, gdy pogoda nie pozwala nam na wyjście do ogrodu.

Dziećmi zajmują się trzy  Opiekunki posiadające odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, psychologiczne, a także doświadczenie w pracy z dziećmi,  wszystkie odbyły kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dzieci w średniakach nie są już maluszkami, ale nadal potrzebują ciepła, troski i dużo uczucia. Nasze pociechy uwielbiają dotykać, ściskać, manipulować, smakować dlatego staramy się organizować jak najwięcej zabaw sensorycznych, aby dzieci mogły w pełni cieszyć się z poznawania świata.

Opiekę w grupie Rybek sprawiją Pani Dominika, Ola i Kasia.