Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lukask10/domains/lukask10.h2g.pl/public_html/libraries/nextend2/smartslider/smartslider/libraries/slider/slides/slide/container.php on line 42

Witamy na stronie niepublicznego ŻŁOBKA ekologicznego

eko-przedszkolak

"eko-maluchy"

"Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć,
ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś"
JOHN LUBBOCK

Slider

Aktualności

 

 

 


Ogłoszenie woźna   Ogłoszenie opiekunka

 

 

Kiedy przychodzi czas byśmy wrócili do pracy po urodzeniu naszego ukochanego dziecka, potrzebujemy miejsca w którym bedzie czuło się bezpiecznie. Będzie zadbane, najedzone i zdrowe oraz uśmiechnięte. "EKO-MALUCHY"  jest takim właśnie miejscem.

Do naszej  placówki uczęszczają dzieci od ok. 0,7 m-ca życia do 3 lat. Tworzymy trzy grupy wiekowe. W placówce odbywają się zajęcia z dogoterapii, rytmiki, gimnastyki oraz języka angielskiego. W naszym żłobku atmosfera jest bardzo rodzinna. Taki model funkcjonowania zapewnia doskonałą znajomość wszystkich dzieci i opiekunek, poczucie komfortu i bezpieczeństwa w dobrze znanym nam środowisku. Dzieci w  żłobku miło spędzają czas z naszymi Paniami, uczymy się  poprzez zabawę, odpoczywamy oraz świetnie się bawimy, jemy pyszne posiłki. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów, wykwalifikowanych opiekunek. Dzieci są pod opieką psychologa oraz logopedy. 


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/lukask10/domains/lukask10.h2g.pl/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

Słoneczka – to najmłodsza grupa w Naszym Żłobku. Do grupy uczęszczają dzieci w wieku od ok. 0,7 m-ca do ok.1,5 m-cy. Plan dnia jest indywidualnie dostosowany do każdego Maluszka. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu Maluszki śpią, jedzą i bawią się wtedy, kiedy tego potrzebują. Tutaj Opiekunki czuwają nad wszystkim. Kierują się indywidualnymi potrzebami poszczególnych dzieci i wskazówkami Rodziców.

Z wiekiem Opiekunki starają się wprowadzić już jedną drzemkę i bardziej ujednolicony plan dla wszystkich dzieci. Zajęcia dostosowane są do wieku. Zajęcia dla najmłodszych to piosenki, rymowanki, wyliczanki, kołysanki, dzięki którym Maluszki od pierwszych miesięcy życia oswajają się z językiem, dźwiękami, bodźcami. Tu powstają pierwsze prace plastyczne. Opiekunki wspomagają rozwój małego dziecka, rozwijają talenty i rozbudzają ciekawość świata.

Opiekę w grupie Słoneczek sprawuje Pani Ewelina, Todzia i Ewa